Fotomedicus - zdjęcia dla medycyny FOTOMEDICUS - fotografia dla medycyny estetycznej
elfo® - profesjonalne zdjęcia

Precyzja zdjęć od elfo

“FOTOMEDICUS” - kontakt

FOTOMEDICUS

Informacje kontaktowe


Szczegółowe informacje na temat systemu "FOTOMEDICUS", jego możliwości i warunków zakupu można uzyskać kontaktując się z firmą "elfo" - producentem systemu.

Dane kontaktowe:
Michał Lenarczyk
e-mail: fotomedicus@fotomedicus.pl
tel: 42 658 26 01, 42 658 83 44
fax: 42 658 81 56


Producent:
elfo® Jan Tulikowski;
91-495 Łódź,
ul. Zgierska 231D
NIP 726 037 69 87

http://www.elfo.com.pl

Firma ELFO® powstała w 1984 r w odpowiedzi na gwałtownie rosnące potrzeby rodzimych fotografów, dla których perfekcyjne źródła światła stanowiły podstawowy warsztat pracy. Lata doświadczeń sprawiły, że nasza oferta została wzbogacona o sprzęt niezbędny nie tylko fotografom i filmowcom. Z powodzeniem wprowadziliśmy nasze systemy do pracowni muzealnych, wojskowych, policyjnych, szkół, jednostek dokumentacji fotograficznej, profesjonalnych dużych studiów reklamowych oraz wszędzie tam, gdzie wykorzystywane jest światło generowane przez nasze wyroby.
Marka ELFO® jest rozpoznawana na rynku europejskim dzięki aktywności naszych dystrybutorów oraz za sprawą targów w Kolonii, gdzie systematycznie prezentujemy nasze produkty. Sukcesy odnosimy też, łącząc światło z technologią IT (elFoto, FOTOMEDICUS, biometria, systemy dla policji). Nasze produkty opatrzone są certyfikatem bezpieczeństwa CE.